úterý 22. března 2016

NOVÁ AKCE VE STUDIU ANIČKA


Nějak jsme zapomněli, že radost můžeme sobě i druhým dělat kdykoliv.

Nemusíme čekat na nějakou příležitost nebo až bude mít někdo narozeniny nebo až nastane čas Vánoc. To se jen očekává, že budeme dárky rozdávat. Co ale dát dárek jen tak - prostě jen z radosti, že někomu můžu udělat radost.
Léčení ve Studiu ANIČKA může být tím začátkem. Můžeme začít i sami u sebe.
NOVÁ AKCE VE STUDIU ANIČKA  jen pro VásCílem čištění biopole lze odstranit spoustu potíží včetně těch, které považujeme za těžko odstranitelné.

Tento druh energií o vyšší frekvenci než běžně fungujeme vám pomůže postupně léčit vaše potíže a neduhy,které vás mohou trápit i několik let. Odstraňuje všechny negativně působící vzorce.

Systém člověka pokud je v optimálním stavu, je schopný samoléčení. Pokud mu však chybí energie nebo informace,je zapotřebí tyto nezbytné prvky dodat.

Hlavním účinkem práce s energiemi tedy spočívá v dodání energie a informací a zároveň následná harmonizace energetických těl člověka. Tím pak dochází k uzdravování i na fyzické úrovni.

Vyléčit lze vše,záleží jen na ochotě a píli každého změnit svůj dosavadní zaběhnutý život.

Pomocí energií lze napomoci vyléčení různých onemocnění,nejen fyzických,ale i psychických bloků.Pomáhá k osobnímu rozvoji a růstu.
http://reiki-zlin.blogspot.cz

Zde je osobní příběh AničkyPřeji krásné dny plné sluníčka a parádní nálady a těším se na setkání s vámi.

Anna Césarová
Sadová 6, Zlín 760 01
Mobil: 603 956 671


Žádné komentáře:

Okomentovat